بهداشت دهان و دندان


خمیر دندان
دندان‌های سفید و مرتب نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره دارند و لبخندی دوست داشتنی را به نمایش می‌گذارند.  رسیدگی به بهداشت دهان و دندان و مراقبت از دندان‌ها کار چندان پیچیده‌ای نیست. کافی است دندان‌های خود را به موقع مسواک بزنید و از خمیر دندان مناسب دندان‌های خود استفاده کنید. خمیر دندان‌ها اغلب دربسته بندی تیوپی و در حجم‌های مختلفی ارائه می‌شوند. هم‌چنین فرمولاسیون خمیر دندان‌ها به گونه‌ای است که خواص گوناگونی را به همراه دارد. شما می‌توانید انواع خمیر دندان را با توجه به شرایط و وضعیت سلامت دندان خود تهیه کنید.

انواع خمیردندانخمیر دندان ضد حساسیت: حتما این تجربه را داشته‌اید که با مصرف نوشیدنی و مواد غذایی گرم یا سرد، درد ناگهانی در دندان‌تان بپیچد. در این حالت دندان شما کمی حساس و آسیب پذیر شده است. خمیر دندان ضد حساسیت می‌تواند به روش طبیعی دندان‌های آسیب دیده و حساس را بهبود بخشد.
خمیر دندان سفید کننده: دندان در اثر عوامل مختلفی مانند جرم گرفتن یا استعمال دخانیات زرد رنگ و کدر می‌شوند. استفاده از خمیر دندان سفید کننده می‌تواند پلاک و جرم دندان را از بین ببرد و آن را سفید نگه دارد.
خمیر دندان ضد پوسیدگی: خمیر دندان ضد پوسیدگی از مینای دندان محافظت کرده و باکتری‌هایی که طی فرآیند پوسیدگی روی دندان ایجاد شده‌ا‌ند را از بین می‌برد.
خمیر دندان مناسب کودکان: خمیر دندان کودکان با طراحی کارتونی، ساختار ژله‌ای و طعم خوبی که دارد، کودکان را به مسواک زدن علاقمند می‌کند. این دسته از خمیر دندان‌ها مانع تجمع پلاک و باکتری بر روی دندان می‌شود و از پوسیدگی جلوگیری می‌کند.
برندهای تولید کننده‌ی انواع خمیر دندان
برندهای ایرانی و خارجی متعددی محصولات بهداشت دهان و دندان را عرضه می‌کنند. شما می‌توانید انواع خمیر دندان حاوی فلوراید و مناسب کامپوزیت را از میان این برندها خریداری کنید. از بهترین برندهای خارجی می‌توان به برند سنسوداین (Sensodyne)، کرست (Crest) و اورال بی (Oral B) اشاره کرد. نسیم، کلگیت، سیگنال، میسویک از برندهای ایرانی با کیفیت و پرطرفدار به شمار می‌آیند. 


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی